sp.a Melle

Jij maakt morgen!

Voorstelling van ons bestuur (+ mandaten)

Hieronder vindt u een lijst van al onze bestuursleden + hun mandaten.

Tim Dhondt (Voorzitter)

Naam:   Tim Dhondt
Adres:   Vossenstraat 114
Telefoon:   0477 33 24 20
Mail:   tim.dhondt@spa-melle.be


Mandaten

Geen mandaten

Adviesraden

verkeersadviescommissie

Wim Verween (Ondervoorzitter/mandataris)

Naam:   Wim Verween
Adres:   Tuinstraat 60 - 9090 Melle
Telefoon:   0486 609251
Mail:   wim.verween@telenet.be


Mandaten

Gemeenteraadslid
voorzitter sp.a fractie

Adviesraden

AV en RVB Bond Moyson
AV en RVB PWA
deontologische commissie
commissie financiën
gemeentelijke begeleidingscommissie
milieuraad

Yves Van Walle (Secretaris)

Naam:   Yves Van Walle
Adres:  
Telefoon:   0468 12 24 17
Mail:   yves.vanwalle@spa-melle.be


Mandaten

Geen mandaten

Adviesraden

Raad van beheer bib Melle
Gemeentelijke gezinsraad
Gemeentelijke raad voor cultuurbeleid

Brunhilde Buyse (Bestuurslid)

Naam:   Brunhilde Buyse
Adres:  
Telefoon:  
Mail:   brunhilde.buyse@telenet.be


Mandaten

Geen mandaten

Adviesraden

Lokaal Overleg Kinderopvang
Schoolraad
AV en RVB PWA

Chantal Van Leuven (Bestuurslid)

Naam:   Chantal Van Leuven
Adres:  
Telefoon:  
Mail:   info@spa-melle.be


Mandaten

Geen mandaten

Adviesraden

ouderenadviesraad

David Hauterman (Bestuurslid/mandataris)

Naam:   David Hauterman
Adres:  
Telefoon:  
Mail:   david.hauterman@spa-melle.be


Mandaten

OCMW-raadslid

Adviesraden

Geen adviesraden.

Ignace Goddeeris (Bestuurslid)

Naam:   Ignace Goddeeris
Adres:  
Telefoon:  
Mail:   ignace.goddeeris@spa-melle.be


Mandaten

Geen mandaten

Adviesraden

Geen adviesraden.

Jan Raepsaet (Bestuurslid/mandataris)

Naam:   Jan Raepsaet
Adres:  
Telefoon:  
Mail:   raepsaet.jan@spa-melle.be


Mandaten

Gemeenteraadslid

Adviesraden

Vzw sport- en speelpleinwerking sp²
Intergemeentelijke samenwerkingscommissie

Philip Vansweevelt (Bestuurslid)

Naam:   Philip Vansweevelt
Adres:  
Telefoon:   0477/222098
Mail:   philip.vansweevelt@spa-melle.be


Mandaten

Geen mandaten

Adviesraden

Geen adviesraden.

Vind meer (op deze site)

Herbeluister

Herbeluister de gemeente- of ocmw-raad.

Zoek artikelen

Zoek in ons archief naar eerder verschenen artikelen.

Contacteer ons!

Heeft u vragen, opmerkingen? Laat het ons weten!.

Schrijf in op onze nieuwsbrief


sp.a in Melle